Кір Стармер йде у відставку з посади прем'єра
·
1 хв читання
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку та повідомив про перехід на посаду лідера Лейбористської партії. Відставка відбулася після офіційного повідомлення королю, повідомляє Sky News.
Вінповідомив короля про своє рішення.
Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку.
Стармер пояснив, що вступає в роль лідера Лейбористської партії і повідомив королю про рішення, згідно з повідомленням Sky News.
Новина доповнюється...
Вас також можуть зацікавити новини:
- У Швейцарії завершився перший раунд переговорів між США та Іраном; Reuters розкрив деталі.
- Іспанія демонтувала прикордонні пости з Гібралтаром, що існували понад 300 років.
- У Навроцького заявляли, що Зеленський відправив їм орден поштою.
Джерело:
unian
#Зеленський
#Кір Стармер
#відставка
#переговори США-Іран
#Лейбористська партія
#політичні рішення
#кордон Іспанії-Гібралтар