IT
Фанатський мультиплеєр для The Last of Us 2: що відомо про новий мод
Неофіційний фанатський мод Specilizer додасть *The Last of Us Part 2* довгоочікуваний багатокористувацький режим — PvP-бої на базі оригінального рушія з можливістю грати в лобі, на кастомних та ігрових картах. Проєкт, який розробляють з січня, обіцяють випустити вже у вересні, відновивши надію фанатів після скасування офіційного *The Last of Us Online*.
3 години тому
·
2 хв