Узбек-окупант зізнався, що не вміє читати та писати
Узбек-окупант зізнався, що не вміє читати та писати
Українські військові взяли в полон 53-річного громадянина Узбекистану, який воював на боці російських окупантів. У розмові з журналістом він розповів, що за все життя так і не навчився грамоті.
За словами полоненого, він закінчив лише вісім класів школи, після чого вирішив не продовжувати освіту. Чоловік зізнався, що знає літери, але не вміє ні читати, ні писати, оскільки часто пропускав уроки.
"Я просто сидів удома, читати не хотів. Трохи прогулював школу", – розповів окупант.
Більшу частину свого життя він працював на будівництві – займався кладкою цегли, штукатурними та покрівельними роботами. При цьому його діти здобули освіту.
"У мене п’ятеро дітей – три сини та дві доньки. Ось вони вміють і писати, і читати. Я давав їм освіту, вони вчилися", – зазначив полонений.
Чоловік також розповів, що приїхав до Росії на заробітки, але через прострочені документи його затримала поліція. За його словами, правоохоронці запропонували йому вибір: або фронт, або покарання.
"Поліція сказала мені, що документи прострочені. Вони запитали: "На фронт поїдеш?" Я сказав, що не поїду. Потім мене трохи "полікували", побили", – розповів окупант.
За його словами, побиття тривало кілька днів, після чого його відправили до військкомату, а звідти – до армії. На фронті чоловік вирішив здатися в полон, попередньо кілька днів голодуючи.
Полонений окупант підтримав удари по Москві
Раніше бійці 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка оприлюднили відео з інтерв’ю полоненого, який несподівано визнав справедливість українських ударів у відповідь по Москві.
У бригаді зазначили, що окупант фактично визнав логіку відповідних дій України на російську агресію.