Влада
Знущання у штурмовому полку "Скеля": військова омбудсменка
Військова омбудсменка Ольга Решетилова повідомила про системні знущання над новобранцями у штурмовому полку "Скеля" та бездіяльність правоохоронців, які не притягнули винних до відповідальності. Окрім цькувань, у підрозділі виявлено проблему наркозалежності військовослужбовців та численні смерті під час навчання, пов’язані з недбалістю керівництва.
4 години тому
·
3 хв